Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prihlasovanie na nočnú súťaž 26.6.2010

31. 5. 2010

Prihlasovanie bude prebiehať formou pridávania komentárov ktoré sa nachádzajú v spodnej časti príspevku .

(spustenie 12.6.2010, 00:00  )

Usporiadateľ si vyhradzuje právo zmeny poradia.

Prihlasovanie prebieha aj  telefonicky (0911878578).

 Zároveň Vás žiadame o udanie kategórie, v ktorej chcete súťažiť

Rozdelenie kategórií : športová

                                              klasická ( PS 12)

                                                              veterán ( PS 8 nad 35 rokov)

S pozdravom váš NIGHTTEAM.

                                         Štartová listina

 

 

 

 

 

 Veterán kategória : Malá Hradná, Dvorec, Otrhánky

  

1. Šišov - ženy športová
2. Podhorie - muži športová
3. Devičie - ženy športová
4. Livinské Opatovce I. muži športová
5. Chudá Lehota - ženy športová
6. Svinná - muži
športová
7. Poriadie - muži športová
8. Dolné Ozorovce - ženy športová
9. Livinské Opatovce II. muži športová
10. Zlatníky - ženy športová
11. Podlužany - ženy športová
12. Veľká Hradná I. - muži klasická
13. Malé Hoste - muži športová
14. Zlatníky - muži športová
15. Podlužany - muži športová
16. Rybany - ženy športová
17. Veľká Hradná II. - muži klasická
18. Pravotice - muži športová
19. Malé Hoste - ženy športová
20. Chudá Lehota - muži športová
21. Rybany - muži športová
22. Poľný Kesov - muží športová
23. Dolné Ozorovce - muži športová
24. Veľká Hradná- ženy klasická
25. Malá Hradná - ženy klasická
26. Trenčianska Teplá - muži klasická
27. Motešice - ženy športová
28. Tovarníky - muži
klasická
29. Veľké Chlievany - ženy klasická
30. Poľný Kesov - ženy športová
31. Kopanice - muži športová
32. Malá Hradná - muži klasická
33. Štefultov - muži športová
34. Veľké Chlievany 1 - muži klasická
35. Svinná - ženy športová
36. Drženice - muži športová
37. Ruskovce - muži športová
38. Vrbové - muži športová
39. Soblahov - ženy  klasická
40. Drženice - ženy športová
41. Zavrská - ženy športová
42. Pečeňany - ženy športová
43. Vrbové - ženy športová
44. Soblahov - muži klasická
45. Závrská - muži  športová
46. Veľké Hoste 1. - muži klasická
47. Pečeňany - muži športová
48. Dežerice - ženy športová
49. Záblatie 2 - muži klasická
50. Veľké Hoste 2.- muži klasická
51. Nová Dedina - muži športová
52. Dvorec - muži klasická
53. Skačany - muži športová
54. Dežerice - muži športová
55. Bystričany - muži športová
56. Dyčka - ženy športová
57. Dolné Naštice - muži klasická
58. Hrabovka - muži klasická
59. Veľké Chlievany 2 - muži klasická
60. Dolné Naštice - muži športová
61. Trenčianske Stankovce - ženy športová
62. Čereňany - ženy klasická
63. Horné Mladonice - muži športová
64. Horná Ves - ženy klasická
65. Trenčianske Stankovce - muži športová
66. Lackov -muži športová 
67. Horná Ves - muži klasická
68. Čereňany - muži klasická
69. Bobot - muži športová
70. Viničky - muži športová
71. Záblatie I. - muži  športová
72. Hrabovka II. - muži klasická
73. Malý Lapáš - muži športová
74. Skačany - ženy športová
75. ------------------------------------ ------------
76. Branč - muži športová
77. Sľažany - muži
klasická
78.  Krupina - muži športová
79. Trenčianske Jastrabie - muži
klasická
80. Dubodiel - muži klasická
81. Sľažany - ženy
klasická

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Caw

(Muco - Rybany, 11. 6. 2010 23:58)

Nazdar Brano, poprosim ta zeny na 15. a muzi 19. obidve sportovka. dikes

Nazdar

(Velka Hradna, 11. 6. 2010 23:57)

Cawko, poprosim ta, vsetko klasicka kategoria 11,16 muzi, zeny na 21. dakujeeem.

ahoj

(Maťo Podlužany, 11. 6. 2010 23:56)

Caw 10. ženy, 14 muži - obidve športová kategória. Díky

nazdo

(DHZ - Chudá Lehota, 11. 6. 2010 23:55)

poprosím ženy 5. miesto športová kategória

prihlásenie

(Laďo-Zlatníky, 11. 6. 2010 23:54)

Serus ženy 9, muži 13 - športová kategória


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4