Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky súťaží z obvodovych kôl Ruskoviec a Miezgoviec

10. 6. 2009

DHZ Kategória vodný útok štafeta spolu poradie
RUSKOVCE          
Šišov Muži 16,68 77,27 93,95 1.
Chudá Lehota   18,06 80,67 98,73 2.
Rybany   19,22 81,52 100,74 3.
Veľké Chlievany   20,56 81,28 101,84 4.
Veľké Hoste   24,50 77,63 102,13 5.
Malé Hoste   22,13 87,25 109,38 6.
Malá Hradná   30,92 82,12 113,04 7.
Otrhánky   29,45 87,31 116,76 8.
Zlatníky   45,65 82,63 128,28 9.
Haláčovce 2   33,83 97,42 131,25 10.
Ruskovce   38,71 93,94 132,65 11.
Haláčovce   * 88,03 * 12.
           
Zlatníky Ženy 22,10 101,08 123,18 1.
Malé Hoste   26,91 97,90 124,81 2.
Malá Hradná   25,16 102,92 128,08 3.
Šišov   42,18 90,65 132,83 4.
Pečeňany   * 98,49 * 5.
           
Dvorec Dorastenci 21,55 91,09 112,64 1.
Veľké Držkovce   43,34 100,29 143,63 2.
Libichava   * 83,93 * 3.
           
Veľké Chlievany Dorastenky 24,29 93,21 117,50 1.
Veľké Držkovce   47,64 116,19 163,83 2.
Dvorec   * 114,76 * 3.
           
Libichava   21,02   21,02 1.
Dvorec   37,12   37,12 2.
Otrhánky   79,47   79,47 3.
Pečeňany   *   * 4.
MIEZGOVCE          
Podlužany muži 16,48 80,54 97,02 1.
Uhrovec   21,97 79,44 101,41 2.
Nedašovce   23,94 78,35 102,29 3.
Dežerice   17,18 85,95 103,13 4.
Žitná-Radiša   26,90 77,44 104,34 5.
Uhrovské Podhradie   29,46 83,19 112,65 6.
Miezgovce   25,85 86,90 112,75 7.
Jerichov   30,66 82,50 113,16 8.
Biskupice   33,44 87,57 121,01 9.
Ľutov   32,66 90,21 122,87 10.
Slatina 2   41,77 90,29 132,06 11.
Prusy   39,16 95,61 134,77 12.
Pravotice   * 83,70 * 13.
Kšinná   * 83,95 * 14.
Dolné Naštice   * 84,25 * 15.
Slatina 1   * 84,95 * 16.
           
Dežerice ženy 21,86 92,56 114,42 1.
Miezgovce   29,21 96,01 125,22 2.
Kšinná   38,58 123,58 162,16 3.
           
Žitná-Radiša dorastenci 22,71 79,83 102,54 1.
Dolné Ozorovce   21,29 84,22 105,51 2.
Pravotice   18,26 87,66 105,92 3.
Uhrovec   28,41 79,07 107,48 4.
Miezgovce   24,79 86,54 111,33 5.
Nedašovce   29,30 85,07 114,37 6.
Slatina nad Bebravou   29,31 86,38 115,69 7.
Bánovce nad Bebravou   27,19 89,37 116,56 8.
Podlužany   20,52 98,81 119,33 9.
           
Žitná-Radiša dorastenky 35,50 93,54 129,04 1.
Podlužany   24,43 108,89 133,32 2.
Horné Ozorovce   49,06 108,90 157,96 3.
Dolné Ozorovce   * 92,57 * 4.
           
Do okresneho kola postupujú:          

  DHZ Kategória
  Muži  
  Šišov  
  Chudá Lehota  
  Rybany  
  Veľké Hoste  
  Malé Hoste  
  Podlužany  
  Uhrovec  
  Nedašovce  
  Dežerice  
  Žitná-Radiša  
     
  Veľké Chlievany štandard
  Malá Hradná štandard
  Otrhánky štandard
  Uhrovské Podhradie štandard
  Miezgovce štandard
     
  Ženy  
  Zlatníky  
  Malá Hradná  
  Šišov  
  Dežerice  
  Kšinná  
     
  Malá Hradná štandard
  Miezgovce štandard
     
  Dorastenci  
  Dvorec  
  Žitná-Radiša  
  Dolné Ozorovce  
  Pravotice  
     
  Miezgovce štandard
  Veľké Držkovce štandard
     
  Dorastenky  
  Horné Ozorovce  
  Veľké Držkovce  
     
  Veľké Chlievany štandard
  Žitná-Radiša štandard
     
     
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář