Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prihlasovanie na Nočnú súťaž - 27.6.2009

23. 4. 2009

               

Prihlasovanie bude prebiehať formou pridávania komentárov ktoré sa nachádzajú v spodnej časti príspevku .

(spustenie 13.6.2009  )

Prihlasovanie prebieha aj  telefonicky (0911878578).

 Zároveň Vás žiadame o udanie kategórie, v ktorej chcete súťažiť.

Rozdelenie kategórií : športová

                                              klasická ( PS 12)

                                                               veterán ( PS 8 nad 35 rokov)

S pozdravom váš NIGHTTEAM.

                                         Štartová listina

 

 

 

 

 

                                                  Nočná súťaž Šišov 27.6.2009

         

1.

 Šišov  - športová kategória   ž

2.

 Ďurďové - športová kategória

3.

 Livinské Opatovce I. - športová kategória

4.

 Továrniky - športová kategória

5.

 Šišov  - športová kategória

6.

 Haláčovce - klasická kategória

7.

 Veľké Chlievany - klasická kategória  ž

8.

 Biskupice - športová kategória

9.

 Podlužany - športová kategória   ž

10.

 Záblatie - športová kategória   

11.

 Poriadie - športová kategória

12.

 Dolné Ozorovce - klasická kategória

13.

 Veľké Chlievany - klasická kategória

14.

 Livinské Opatovce II. - športová kategória

15.

 Dvorec - klasická kategória

16.

 Záblatie - klasická kategória

17.

 Dežerice - športová kategória   ž

18.

 Podlužany - športová kategória

19.

 Ruskovce - športová kategória

20.

 Malé Hoste - športová kategória   ž

21.

 Pravotice - športová kategória

22.

 Pečeňany - športová kategória   ž

23.

 Veľké Hoste I. - klasická kategória

24.

 Dvorec I. - klasická kategória   ž

25.

 Dežerice - športová kategória

26.

 Svinná-športová kategoria

27.

 Malé Hoste - športová kategória

28.

 Lehota pod Vtáčnikom-šport.kat

29.

Závrská - klasická kategória   ž

30.

Ivanka pri Nitre - športová kategória

31.

 Čereňany - klasická kategória   ž

32.

 Veľké Hoste II. - klasická kategória

33.

 Zlatníky - športová kategória

34.

 Čereňany - klasická kategória

35.

 Kopanice - športová kategória

36.

 Žitná Radiša - klasická kategória

37.

 Chudá Lehota - športová kategória  ž

38.

 Poľný Kesov-šport.kat.

39.

Banská Štiavnica - Štefultov - športová kategória

40.

 Radošina - športová kategória

41.

 Malý Lapáš-šport.kat

42.

 Podhorie-šport.kat

43.

 Rybany-šport.kat

44.

 Bystričany - klasická kategória

45.

 Ladce - športová kategória   ž

46.

 Trenčianske Stankovce – športová kategória  ž

47.

 Vrbové - športová kategória

48.

 Malý Lapáš - športová kategória  ž

49.

 Malá hradná - klasická kategória   ž

50.

 Trenčianske Stankovce - športová kategória

51.

 Vrbové - športová kategória  ž

52.

  Slažany - klasická kategória

53.

 Malá hradná - klasická kategória

54.

 Lackov - športová kategória

55.

 Závrská - klasická kategória

56.

 Biskupice - športová kategória  ž

57.

 Horná Ves - klasická kategória  ž

58.

 Bobot - športová kategória

59.

Topoľčianky - športová kategória

60.

 Závrská II. - klasická kategória   

61.

 Dvorec II. - klasická kategória   ž

62.

 Soblahov - klasická kategória

63.

 Otrhánky - klasická kategória

64.

 Topoľčianky - športová kategória   ž

65.


66.

 

67.

 

68.

 

69.

 

 

 Veterán kategória : Solčianky, Dvorec, Malá Hradná, Otrhánky, Pečeňany,

 Lehota pod Vtáčnikom

 


                              

 

Komentáře

Přehled komentářů

prihlásenie

(ivana, 14. 6. 2009 22:03)

ženy Veľké Chlievany-klasická kategória 7. a muži tiež klasická 13. ďakujeme.tešíme sa:)

Prihlásenie

(Miro, 14. 6. 2009 21:44)

Dolné Ozorovce 11, klasická kategória. Ďakujem


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4